Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 13 επισκέπτες και κανένα μέλος

Μετά απο 10 και πλέον χρόνια,  απο την σχολ. περίοδο 2018-2019 το Λύκειό μας λειτουργεί και πάλι  ως Εξεταστικό Κέντρο Πανελλαδικών Εξετάσεων με επιτυχία , προσφέροντας ισότιμη και ισόνομη αντιμετώπιση των μαθητών μας έναντι των αντίστοιχων των άλλων Λυκείων της περιοχής μας και απαλλάσοντας τους αυτούς και τους γονείς τους απο πρόσθετη σωματική και ψυχολογική επιβάρυνση απο τις ενδεχόμενες μετακινήσεις στην Ελευσίνα.

Για να δείτε τα αποτελέσματα της επιλογής , για το γραφείο ταξιδίων που ανέλαβε την πραγματοποίηση της εκπαιδευτικής εκδρομής στην Λευκάδα απο 20/3-23/3/2015 , πατήστε εδώ

Για να δείτε τις οδηγίες του ΥΠΑΙΘ για τον τρόπο αξιολόγησης των μαθημάτων της Α΄τάξης Ημερήσιου ΓΕΛ , πατήστε εδώ

Ο μαθητής της Α΄Λυκείου του σχολείου μας Λουρδής Σταύρος, διακρίθηκε , μαζί με άλλους 2 μαθητές απο άλλες σχολικές μονάδες της Δυτικής Αττικής , στον Πανελλήνιο Διαγωνισμό Μαθηματικών της  "Ελληνικής Μαθηματικής Εταιρείας" , "Ο Ευκλείδης".

Συγχαίρουμε τον παραπάνω μαθητή μας και του ευχόμαστε καλή πρόοδο και εις ανώτερα!!!