Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 15 επισκέπτες και κανένα μέλος

Την Παρασκευή, 19 Φεβρουαρίου, κάθε τάξη έκοψε την πίτα που ετοίμασαν με τα χέρια τους τα μέλη του συλλόγου γονέων και κηδεμόνων του σχολείου. Τους μαθητές ή μαθήτριες που έπεσε το φλουρί περίμενε μια ευχάριστη έκπληξη. Σε κάθε τυχερό δόθηκε κι από ένα λογοτεχνικό βιβλίο, προσφορά από τα Ελληνικά Πετρέλαια έπειτα από συνεννόηση με το σύλλογο που φρόντισε να δώσει χρώμα στη γιορτή.

Σύμφωνα με το υπ΄αριθμ. πρωτ. 1/18-2-2013 έγγραφο του Δ.Σ. του Συλλόγου Γονέων & Κηδεμόνων του ΓΕ.Λ. Μαγούλας προς τον Διευθυντή του σχολείου , στην πρώτη συνεδρίαση του νέου διοικητικού συμβουλίου που προέκυψε απο την Τακτική Γενική Συνέλευση στις 16/02/2013 , αποφασίστηκε ομόφωνα η σύνθεση του νέου Δ.Σ. του συλλόγου μας που έχει ως εξής:

Πρόεδρος Αδάμ Αναστάσιος
Αντιπρόεδρος Θωμόπουλος Νικόλαος